Państwowa Szkoła Muzyczna
I stopnia im.Grażyny Bacewicz
ul.Inwalidów Wojennych 2a
43 - 603 Jaworzno

nowy telefon: 32-762-93-23
nowy telefon: 32-762-93-24
nowy fax: 32-762-93-25
stary telefon: (032) 615-52-37
e-mail: psm_jaworzno@tlen.pl


czwartek, 14 grudzień 2017 r., imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny



 Ważne wiadomości:

We wskazanej kategorii nie znaleziono żadnych pozycji.

 Pozostałe wiadomości:

Koncert i warsztaty w naszej szkole !

2017-12-06

Dnia 8.12.2017r. (piątek) w auli PSM I st.
odbędą się warsztaty i koncert
prof. Beaty Bilińskiej o godz. 16.30.

W tym samym dniu, ale w sali kameralnej (budynek 2) w godz. 14.00 - 19.00 będą miały miejsce warsztaty
saksofonowe z as. Akademii Muzycznej w Katowicach
- Bartłomiejem Dusiem.

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
Wstęp wolny!


Sukces na X Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym

2017-11-27

W dniu 16 listopada 2017 roku odbył się
X Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Dziesięciolatków w Opolu.

II miejsce zdobyła - Anna Tesarczyk
z klasy fortepianu mgr Justyny Gacek.
Gratulujemy!


Faktury za najem instrumentów

2017-10-27

Faktury za najem instrumentów do odbioru w sekretariacie szkoły.
Przypominamy, że termin płatności upływa 7.11.2017r.

Bank Handlowy w Warszawie SA / O. w Katowicach
Nr konta:
38103011590000000092009033


Rada Rodziców PSM I st. im. G Bacewicz w Jaworznie

2017-10-09

uprzejmie prosi o dokonywanie wpłat na rzecz Rady Rodziców. Prosimy pamiętać, że każda złotówka wpłacona przez Rodziców wspiera edukację i lepszy rozwój jego dziecka.

1. Wpłaty na rok szkolny 2017/2018 wynosi:
a) 85 zł gdy do szkoły muzycznej uczęszcza jedno dziecko
b) 100 zł gdy do szkoły uczęszcza dwoje lub więcej dzieci

2. Wpłat można dokonywać w dwóch ratach:
a) I rata do końca listopada 2017
b) II rata do końca marca 2018

Wpłat można dokonywać przelewem na rachunek Rady Rodziców:
ING Bank Śląski S.A.
Nr konta: 04 1050 1302 1000 0023 2254 2404
W tytule przelewu należy umieścić imię i nazwisko dziecka oraz oznaczenie klasy.


Zdjęcia z zakończenia roku szkolnego!

2017-07-24

Informujemy, że dostępne są zdjęcia z zakończenia roku wykonane przez mgr Krzysztofa Laksę (wystarczy kliknąć poniżej)

zdjecia z zakończenia roku - cz. I!

zdjecia z zakończenia roku - cz. II!


Zdjęcia z koncertu pedagogów i absolwentów!

2017-06-21

Informujemy, że dostepne są już zdjęcia z koncertu pedagogów i absolwentów wykonane przez mgr Krzysztofa Laksę (wystarczy klikną poniżej)

zdjecia z koncertu pedagogów i absolwentów!


Zdjęcia z koncertu końcoworocznego!

2017-06-21

Informujemy, że dostępne są już zdjęcia koncertu końcoworocznego wykonane przez mgr Krzysztofa Laksę (wystarczy klikną poniżej)

zdjęcia z koncertu końcoworocznego!


Koncert nauczycieli i absolwentów!

2017-06-12

Zaproszenie na koncert!


Dyrekcja Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz
w Jaworznie


zaprasza na

KONCERT

który odbędzie się w dniu 19 czerwca 2017 roku o godzinie 17:00 w auli naszej szkoły.

Podczas koncertu wystąpią pedagodzy oraz absolwenci szkoły.


Koncert Końcoworoczny!

2017-06-10

Zaproszenie na koncert!


Dyrekcja Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz
w Jaworznie


zaprasza na

KONCERT

który odbędzie się w dniu 12 czerwca 2017 roku o godzinie 17:00 w sali Młodzieżowego Domu Kultury w Jaworznie.

Podczas koncertu wystąpią laureaci konkursów regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych oraz chór i orkiestry szkolne.


Dzień wolny od zajęć

2017-06-10

Dzień wolny od zajęć edukacyjnych!

Informujemy, że

16 czerwca (piątek) jest dniem wolnym od zajęć edukacyjnych.


Sukces flecistek.

2017-06-04

W dniu 20 maja 2017 r. odbył się XII Ogólnopolski Festiwal „Zakręcone Fleciki”
w Rybniku.

W I grupie wiekowej

wyróżnienie II stopnia zdobyła - Natalia Gurgul
- z klasy fletu mgr Alicji Molitorys .

W II grupie wiekowej

III miejsce zdobyła - Milena Chmura
- z klasy fletu mgr Anny Sieczkowskiej ,

wyróżnienie I stopnia zdobyła - Zofia Jastrzemska
- z klasy fletu mgr Alicji Molitorys ,

wyróżnienie I stopnia zdobyła - Julia Musiał
- z klasy fletu mgr Alicji Molitorys .


Kolejne sukcesy trębaczy

2017-05-25

W dniu 17 maja 2017r. odbył się XVI Makroregionalny Konkurs
Instrumentów Dętych Blaszanych
w Łańcucie.

W I grupie wiekowej (do lat 13)

II miejsce zdobył - Jakub Duszyk
- z klasy trąbki mgr Krzysztofa Laksy.

W II grupie wiekowej

III miejsce zdobył - Krzysztof Kania
- z klasy trąbki mgr Krzysztofa Laksy.


Sukces trębacza

2017-06-04

W dniu 11 maja 2017 roku odbył się Międzynarodowy Konkurs Trębaczy
w Krapkowicach.

II miejsce zdobył - Filip Cieżak
- z klasy trąbki mgr Jana Jarosza.


Sukces perkusistów.

2017-05-25

W dniach 11-12 maja 2017r. odbył się II Międzyszkolny Konkurs
"Skawińska Wiosna Perkusyjna"
w Skawinie.

W I grupie wiekowej

wyróżnienie zdobył - Milan Jamróz
- z klasy perkusji mgr Aleksandra Juraszczyka.

W III grupie wiekowej

III miejsce zdobyła - Amelia Kokoszka
- z klasy perkusji mgr Aleksandra Juraszczyka.


Kolejne sukcesy skrzypaczek

2017-05-21

W dniu 8 maja 2017r. odbył się XVIII Konkurs Skrzypcowy
dla uczniów klas II i III szkół muzycznych I stopnia
w Żywcu.

W I grupie wiekowej

wyróżnienie zdobyła - Zofia Pawlik
- z klasy skrzypiec mgr Ewy Gajdy - Migacz.

W II grupie wiekowej

II miejsce zdobyła - Zofia Bogunia
- z klasy skrzypiec mgr Barbary Knot.

Za wyróżniający się akompaniament

dyplom uznania otrzymała - mgr Marta Wójcik-Sikora.


Sukces akordeonistów!

2017-05-21

W dniach 23-26 kwietnia 2017r. odbyły się XVII Gorlickie Konfrontacje Akordeonowe
w Gorlicach.

W I grupie wiekowej

wyróżnienie zdobył - Mikołaj Kurowski
- z klasy akordeonu mgr Brygidy Brodzińskiej - Wiercioch.

W II grupie wiekowej (do lat 16)

wyróżnienie zdobył - Jędrzej Hajduga
- z klasy akordeonu mgr Brygidy Brodzińskiej - Wiercioch.


Sukces uczniów klasy skrzypiec

2017-05-21

W dniach 25-26 kwietnia 2017r. odbył się VII Olkuski Festiwal Skrzypcowy "Mały Violinista"
w Olkuszu.

W I grupie wiekowej

wyróżnienie zdobył - Michał Kaszowski
- z klasy skrzypiec mgr Ewy Gajdy - Migacz.

W II grupie wiekowej

wyróżnienie zdobyła - Zofia Pawlik
- z klasy skrzypiec mgr Ewy Gajdy - Migacz.

wyróżnienie zdobyła - Alicja Proksa
- z klasy skrzypiec mgr Agaty Kmak.

W III grupie wiekowej

III miejsce zdobyła - Zofia Bogunia
- z klasy skrzypiec mgr Barbary Knot.


Wyróżnienie pianisty

2017-06-04

W dniach 23-26 kwietnia 2017r. odbył się XI Międzynarodowy Festiwal
Młodych Pianistów w Głubczycach.

W II grupie wiekowej

wyróżnienie zdobył - Leonard Loska
- z klasy fortepianu mgr Justyny Gacek.



Sukces pianistki

2017-06-04

W dniach 22-23 kwietnia 2017r. odbył się I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
"Młodzi Wirtuozi Fortepianu"
w Poznaniu

W III grupie wiekowej

III miejsce zdobyła - Gabriela Michalczewska
- z klasy fortepianu mgr Anny Gębskiej.


Za wyróżniające przygotowanie ucznia do konkursu

dyplom uznania otrzymała:
mgr Anna Gębska.


Wyróżnienie flecistki

2017-05-09

W dniu 27 kwietnia 2017 roku odbyły się IV Wiosenne Konfrontacje Młodych Flecistów
w Lublińcu.

W I kategorii wiekowej:

wyróżnienie I stopnia zdobyła - Milena Chmura
- z klasy fletu mgr Anny Sieczkowskiej.


Sukces w Dąbrowie Górniczej

2017-05-09

W dniach 25-27 kwietnia 2017 roku odbył się w Dąbrowie Górniczej
XXIV Śląski Konkurs Instrumenty Dęte „Blacha dla Najmłodszych”.

W I grupie wiekowej

III miejsce zdobył - Filip Cieżak
- z klasy trąbki mgr Jana Jarosza.

W II grupie wiekowej

II miejsce zdobył -Michał Mocek
- z klasy waltorni mgr Jerzego Ślęzaka.


Kolejny sukces sekcji instrumentów dętych!

2017-05-09

W dniach 21-23 kwietnia 2017 roku w SM I stopnia Nr 1 im. Stanisława Wiechowicza
w Krakowie odbył się XI Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych „Jupiter 2017”.

W I grupie wiekowej w kategorii klarnet

wyróżnienie zdobył - Antoni Wiercioch
- z klasy klarnetu mgr Małgorzaty Lewickiej - Arendarczyk.

W tej samej grupie wiekowej w kategorii trąbki

I miejsce zdobył - Antoni Hyski
- z klasy trąbki mgr Jana Jarosza.

wyróżnienie zdobył - Filip Cieżak
- z klasy trąbki mgr Jana Jarosza.

W II grupie wiekowej w kategorii fletu

wyróżnienie zdobyła - Aleksandra Skoczeń
- z klasy fletu mgr Ewy Sawickiej.

W tej samej grupie wiekowej w kategorii klarnetu

III miejsce zdobył - Filip Mikłas
- z klasy klarnetu mgr Adama Warmusa.

wyróżnienie zdobyła - Agnieszka Natanek
- z klasy klarnetu mgr Małgorzaty Lewickiej - Arendarczyk.

Za wyróżniające osiągnięcia pedagogiczne i wkład pracy
w przygotowanie laureatów konkursu

dyplom uznania otrzymał:
mgr Jan Jarosz.

Za szczególne walory artystyczne akompaniamentu

dyplom uznania otrzymał - mgr Adam Dobrowolski.


Sukces gitarzysty.

2017-05-03

W dniu 8 kwietnia 2017 roku odbył się IV Oleśnicki Konkurs Gitarowy
"Trenuj wytrwale jak Kamil Stoch" w Oleśnicy, na którym

III miejsce zdobył - Filip Faltus
- z klasy gitary mgr Grzegorza Szymca .


Sukces oboistki w Ostrawie

2017-04-27

W dniach 7 - 9 kwietnia 2017 roku odbył się XV Międzynarodowy Konkurs "Pro Bohemia"
w Ostrawie .

W I kategorii wiekowej:

II miejsce zdobyła - Maria Pawlik
- z klasy oboju mgr Katarzyny Mulak.


II miejsce w Kolbuszowej

2017-04-22

W dniach 10-11 kwietnia 2017r. odbył się VIII Makroregionalny Konkurs Pianistyczny
w Kolbuszowej.

W III grupie wiekowej

II miejsce zdobył - Maksym Krupiński
- z klasy fortepianu mgr Jolanty Jarosz.


Sukces uczniów Sekcji Dętej

2017-04-09

W dniach 6 - 9 kwietnia 2017 roku odbył się II Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych w Wadowicach. Naszą szkołę reprezentowało 8 uczniów, którzy odnieśli bardzo duży sukces.

W I grupie wiekowej do lat 13 w kategorii Instrumentów Dętych Drewnianych
nasi uczniowie zdobyli:

II miejsce - Agnieszka Natanek
- z klasy klarnetu mgr Małgorzaty Lewickiej - Arendarczyk,

III miejsce - Maria Pawlik
- z klasy oboju mgr Katarzyny Mulak,

III miejsce - Filip Mikłas
- z klasy klarnetu mgr Adama Warmusa,

wyróżnienie - Karolina Słomska
- z klasy fletu mgr Alicji Molitorys.

W tej samej grupie wiekowej w kategorii Instrumenty Dęte Blaszane
nasi uczniowie zdobyli:

II miejsce - Michał Mocek
- z klasy waltorni mgr Jerzego Ślęzaka,

wyróżnienie - Filip Cieżak
- z klasy trąbki mgr Jana Jarosza.

Za wyróżniające osiągnięcia pedagogiczne i wkład pracy
w przygotowanie laureatów Konkursu

dyplomy uznania otrzymali:
mgr Alicja Molitorys,
mgr Katarzyna Mulak,
mgr Małgorzata Lewicka-Arendarczyk,
mgr Adam Warmus,
mgr Jerzy Ślęzak,
mgr Jan Jarosz.

Za szczególne walory artystyczne akompaniamentu i wkład pracy
w przygotowanie laureatów Konkursu

dyplom uznania otrzymał - mgr Adam Dobrowolski.


Wyróżnienie skrzypaczki

2017-04-08

W dniach 5 - 8 kwietnia 2017r. odbyło się
XIII Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów
w Rybniku.

W I grupie wiekowej

wyróżnienie zdobyła - Zofia Bogunia
- z klasy skrzypiec mgr Barbary Knot.


Sukces perkusistki

2017-04-05

W dniach 4-5 kwietnia 2017r. odbył się IV Olkuski Konkurs Perkusyjny "Młody Perkusista"
w Olkuszu.

W III grupie wiekowej

wyróżnienie zdobyła - Amelia Kokoszka
- z klasy perkusji mgr Aleksandra Juraszczyka .


Sukces w Oławie.

2017-04-05

W dniach 28-29 marca 2017r. odbyły się XXVI Konfrontacje Instrumentów Dętych
w Oławie.

W I grupie wiekowej

wyróżnienie zdobył - Filip Cieżak
- z klasy trąbki mgr Jana Jarosza .

W II grupie wiekowej

II miejsce zdobył - Antoni Hyski
- z klasy trąbki mgr Jana Jarosza.


Sukces pianistki.

2017-04-08

W dniu 1 kwietnia 2017r. odbył się VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
"Muzyka ilustracyjna i programowa w świecie dziecka"
w Szczecinie.

W III grupie wiekowej

III miejsce zdobyła - Gabriela Michalczewska
- z klasy fortepianu mgr Anny Gębskiej.


Za wyróżniające osiągnięcia pedagogiczne i wkład pracy
w przygotowanie laureata Konkursu

dyplomy uznania otrzymała:
mgr Anna Gębska.


2017-04-05

W dniach 10 - 11 marca 2017 roku odbył się
XXV Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych.

W I kategorii wiekowej

III miejsce zdobył - Filip Cieżak
- z klasy trąbki mgr Jana Jarosza.

W tej samej kategorii wiekowej

wyróżnienie zdobył - Michał Mocek
- z klasy waltorni mgr Jerzego Ślęzaka.


Sukces pianistów.

2017-02-09

W dniach 13-15 stycznia 2017r. odbył się XVI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny
w Gorlitz.

W I grupie wiekowej

III miejsce zdobyła - Anna Tesarczyk
- z klasy fortepianu mgr Justyny Gacek .

W II grupie wiekowej

wyróżnienie zdobył - Leonard Loska
- z klasy fortepianu mgr Justyny Gacek.


Kolejny sukces pianisty.

2017-02-09

W dniach 6-7 lutego 2017r. odbył się VIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny
"Młody Wirtuoz" w Sanoku.

W II grupie wiekowej

tytuł Złotego Wirtuoza zdobył - Maksym Krupiński
- z klasy fortepianu mgr Jolanty Jarosz .


Zmiana konta, na które należy wpłacać darowizny!

2017-01-13

Szanowni rodzice!

Dyrekcja Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie w uzgodnieniu z Radą Rodziców uprzejmie informuje, że wszystkie wpłaty (zarówno na tzw. komitet rodzicielski jak i fundusz instrumentalny) należy od 16 stycznia 2017 roku dokonywać wyłącznie na konto Rady Rodziców:

ING Bank Śląski S.A. KONTO NR 04 1050 1302 1000 0023 2254 2404

W tytule przelewu należy umieścić imię i nazwisko dziecka oraz oznaczenie klasy oraz informację, że jest to darowizna na rzecz Rady Rodziców


Sukces na Przesłuchaniach Regionalnych CEA

2017-01-31

W dniach 28-29 listopada 2016 roku w ZSM w Sosnowcu odbyły się Regionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Instrumentów Dętych Blaszanych
Szkół Muzycznych I stopnia, na których:

wyróżnienie zdobył - Antoni Hyski
- z klasy trąbki mgr Jana Jarosza.

W dniach 30 listopada - 1 grudnia 2016 roku w OSM im. F. Chopina w Bytomiu odbyły się Regionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Akordeonu
Szkół Muzycznych I stopnia, na których:

wyróżnienie zdobył - Jędrzej Hajduga
- z klasy akordeonu mgr Brygidy Brodzińskiej - Wiercioch.

W dniach 5-6 grudnia 2016 roku w ZPSM im. W. Kilara w Katowicach odbyły się Regionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Instrumentów Dętych drewnianych
Szkół Muzycznych I stopnia, na których:

wyróżnienie zdobyła - Karolina Słomska
- z klasy fletu mgr Alicji Molitorys.

W dniach 9-10 grudnia 2016 roku w PSM I i II st. im. L. Różyckiego w Gliwicach odbyły się Regionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Gitary
Szkół Muzycznych I stopnia, na których:

wyróżnienie zdobył - Mateusz Łasaj
- z klasy gitary mgr Grzegorza Szymca.

W dniach 7-8 grudnia 2016 roku w PSM I i II st. im. M. Karłowicza w Katowicach odbyły się Regionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Fortepianu
Szkół Muzycznych I stopnia, na których nasi uczniowie zdobyli:

wyróżnienie zdobyła - Gabriela Michalczewska
- z klasy fortepianu mgr Anny Gębskiej,

wyróżnienie zdobył - Leonard Loska
- z klasy fortepianu mgr Justyny Gacek.


Sukces w Międzynarodowym Festiwalu!

2017-01-31

W dniach 6-9 grudnia 2016 roku odbył się XII Międzynarodowy
Festiwal Saksofonowy w Przeworsku

W I kategorii wiekowej

wyróżnienie I stopnia zdobył - Bartłomiej Wiercioch
- z klasy saksofonu mgr Jerzego Sendeckiego.

W tej samej kategorii wiekowej

wyróżnienie zdobył - Filip Mielnicki
- z klasy saksofonu mgr Jerzego Sendeckiego.


Sukces waltornisty

2017-01-31

13 grudnia 2016 roku odbyło się Regionalne Spotkanie Waltornistów Etiuda 2016 w Katowicach.

W I kategorii wiekowej (do ukończenia gimnazjum) :

I miejsce zdobył - Michał Mocek
- z klasy waltorni mgr Jerzego Ślęzaka .


do góry

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie, ul. Inwalidów Wojennych 2a, 43-603 Jaworzno

Ta strona używa plików cookie tylko w części administracyjnej. W innym przypadku, nie są one używane.